chrome_reader_mode

Katalog produktów

Uzyskaj szybki i łatwy dostęp do ponad 2500 artykułów z asortymentu igieł do maszyn szwalniczych! Oprócz charakterystyki produktów dostępne są także szczegółowe informacje techniczne.

search

Wyszukiwanie produktów

Potrzebne igły znajdziesz szybko i łatwo, wpisując w pasek wyszukiwania produktów nazwy rynkowe i handlowe

lightbulb_outline

Wiki

Wszechstronna baza wiedzy z biblioteką multimediów i informacjami uzupełniającymi. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach procesowych wykorzystywanych w przemyśle szwalniczym, igłach do maszyn szwalniczych, systemie zarządzania jakośćią INH (Ideal Needle Handling) czy też historii szycia!

Zarejestrowani klienci mogą korzystać z dodatkowych opcji:

Zapisz się
shopping_cart

Sklep internetowy

Zamówienia przez całą dobę - poprzez bezpośrednie zamówienie, lub w formie dokumentu Excel z katalogu produktów lub ze swojej historii zamówień.

local_shipping

Nieograniczone możliwości dostawy

Skorzystaj z dużej dostępności naszych produktów i szybkiej dostawy!

person

Moje konto

Centralna platforma dla wszystkich działań związanych z Twoim kontem klienta. Zarządzaj swoimi zamówieniami, listami zakupów, produktami, fakturami i danymi klientów.

multiline_chart

Panel klienta

Twój osobisty, przejrzysty system wskaźników z indywidualnymi ocenami i informacjami na temat wielkości zamówień, wartości zamówień i najczęściej kupowanych produktów.

Igły do maszyn przemysłowych

Technologia stojąca za przemysłowym szyciem pozostała praktycznie niezmieniona przez wiele stuleci. Maszyny zostały udoskonalone w ogromnym stopniu, ale zmiany nie miały większego wpływu na tworzenie ściegów. To samo dotyczy funkcji najważniejszej części zamiennej maszyny do szycia, czyli igły. W takiej sytuacji narzędzie jest punktem wyjścia do sukcesu. Innowacje firmy Groz-Beckert pomagają sprostać stale zmieniającym się wymaganiom związanym z produkcją i produktem końcowym. Tworzymy igły, które imponują precyzją i wydajnością.

Coraz większe prędkości maszyn, szeroka gama materiałów i jakość gwintów, ciągły napływ nowych, jeszcze bardziej wyszukanych projektów? Polegaj na sprawdzonej technologii, która zapewnia długotrwały sukces!

Igły do specjalnych zastosowań

Do specjalnych zastosowań wybierz igły SAN®. Groz-Beckert oferuje igły do zadań, w których zapotrzebowanie przekracza standardy ze względu na szczególne zastosowanie szycia. Igły SAN® mają optymalną geometrię, odpowiednią do zastosowania, przez co zapewniają maksymalną niezawodność procesu. Odzwierciedlają one wysoki poziom innowacji w Groz-Beckert.

Oprócz wersji SAN®, oferujemy również MR, czyli idealną igłę dla wysokiej niezawodności funkcjonalnej podczas tworzenia wielokierunkowych szwów. Zaletą igły MR jest możliwość lepszego ustawienia chwytacza w stosunku do igły, dzięki czemu nie dochodzi do przepuszczenia ściegu lub przerwania nici. Zmniejszenie przestojów maszyn zwiększa produktywność i pomaga obniżyć koszty produkcji

Igły obuwnicze

Buty są z nami od tysięcy lat. Niezależnie od tego, czy chodzi o mokasyny, czy buty sportowe, kozaki lub sandały, obuwie ochronne lub eleganckie buty niskie.

Oprócz igieł do maszyn stosowanych do obróbki cholewek do obuwia, Groz-Beckert oferuje również około 200 różnych igieł i szydełek do obróbki spodów lub podeszew butów. Igły te nie tylko tworzą idealne i fantazyjne szwy, ale również mocne, trwałe i funkcjonalne łączenia na obuwiu. Rezultatem jest produkt, który spełnia wszystkie wymagania dobrego buta: dobre właściwości użytkowe, trwałość i doskonały wygląd.

question_answer

Czy masz pytania dotyczące rejestracji w naszym portalu?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: contact-sewing@groz-beckert.com

Jakie są najnowsze wieści ze świata tekstylnego?

Internetowy biuletyn od Groz-Beckert pozwoli Ci być na bieżąco. Nie tylko dostarcza wiadomości o firmie, ale także zagłębia się w świat tekstyliów dziś i jutro.

Zapisz się do newslettera

Stosowanie plików cookie umożliwia nam optymalne przygotowanie naszych usług. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Dalsze informacje